ŽOLĖS PJOVIMO PASLAUGOS - Valortesta

Valortesta siūlo komercinių ir gyvenamųjų patalpų valymą visoje Lietuvoje

Kiek kainuoja?

ŽOLĖS PJOVIMO PASLAUGOS - Valortesta

Savaitgalį visi turime geresnių užsiėmimų nei vejos pjovimas. Mes galime atlikti reguliarų ar vienkartinį vejos pjovimą, o jūs savo laiką galėsite skirti svarbesniems dalykams gyvenime, pavyzdžiui, ilsėtis su draugais ir šeima.

Paslauga pagal iškvietimą Paskambinkite, ir mes atvyksime kuo greičiau, paprastai tą pačią dieną. Kaina priklauso nuo vejos būklės. Gerai prižiūrimą veją nupjauti kainuoja pigiau; kainą apskaičiuojame pagal vejos plotą ir pjovimo trukmę. Kainą pasakysime prieš pradedant darbą. Pastovios paslaugos Tai fiksuotos kainos paslauga, skirta sutartam apsilankymų skaičiui per metus. Kiekvienas vizitas yra suplanuotas, todėl galite būti tikri, kad jūsų veja visada bus prižiūrėta ir gerai atrodys. Galite tiesiog sėdėti ir mėgautis savo sodu. Pasiūlysime geresnę kainą, jei pasirinksite pastovią vejos pjovimo paslaugą. Paslaugos teikiamos ir įmonėms, ir fiziniams asmenims. Nė viena veja nėra nei per maža, nei per didelė. Norėdami užsisakyti vejos pjovimo paslaugą, parašykite mums arba registruokitės internetu, ir mes atsiųsime jums nieko neįpareigojantį pasiūlymą.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2023 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361