UAB "Švaros guru" valymo paslaugos

Mes išsiskiriame tuo, kad daugiausia dėmesio skiriame keturiems pagrindiniams paslaugos komponentams: švaros kokybei, sistemos efektyvumui, komandos patikimumui, integralumui ir stiprybei bei mūsų aistra darbui.

Valoresta valymo paslaugų įmonė, pabrėždama šias savybes ir nuolat jas tobulindama, sukuria pridėtinę vertę galutiniams sprendimams, taip išsiskirdama iš tipiškų valymo paslaugų įmonių. Mūsų darbuotojai suvienija patirtį, žinias, lojalumą ir motyvaciją, kuria siekiama užtikrinti ir palaikyti puikios paslaugos reputaciją esantiems klientams ir pasiūlyti geriausią alternatyvą naujiems ir potencialiems klientams.

Mūsų misija

Siekiame tapti nacionaliniu rinkos lyderiu teikiant valymo paslaugas, siūlant patikimus, kokybiškus ir ekonomiškai efektyvius valymo sprendimus mūsų klientams.

Mūsų vizija

Įmonės vizija yra įsipareigoti ir nuolat laikytis PAGRINDINIŲ VERTYBIŲ - „Kad rūpėtų visada“. Visos 8 pagrindinės vertybės yra gyvybiškai svarbios mūsų sėkmei ateityje. Mes tikime, kad esame sutelkę dėmesį į klientą ir užtikriname sąžiningą ir etišką verslo praktiką su savo klientais ir darbuotojais. Vadovas ir toliau teiks tinkamą valdymo praktiką, kuri užtikrins pasitikėjimą, paramą ir komunikaciją. Mūsų įsipareigojimas skatinti darbuotojų saugą ir asmeninį tobulėjimą leis išlaikyti aukštus komercinius valymo ir patalpų priežiūros standartus, kadangi ateityje numatomas augimas.

Pagrindinės vertybės:
  • Dėmesys klientui,
  • Pastovus sąžiningumas,
  • Pasitikėjimas faktais,
  • Dideli lūkesčiai,
  • Požiūris į laimėjimą,
  • Nuolatinis mokymasis,
  • Galimybės visiems,
  • Pasitikėjimas ir pagarba.

Vertybių patikimumas

Valoresta valymo paslaugų unikalios valymo sistemos ir eksploataciniai metodai leidžia mums nuolat siekti mūsų misijos - pristatyti patikimus, kokybiškus ir ekonomiškai efektyvius valymo sprendimus mūsų klientams. Pagrindinis sėkmingų santykių su klientais komponentas yra pasitikėjimas. Patikėkite, kad paslauga bus suteikta sąžiningai ir patikimai, kad įmonės vadovai, prižiūrėtojai ir valytojai klientų aptarnavimą ir pasitenkinimą laiko savo svarbiausiais profesiniais tikslais, ir kad Valoresta laikysis įsipareigojimo gerbti ir saugoti klientus, patalpas ir turtą.

Nuoseklumas

Dažnai nutinka taip, kad valymo paslaugų kokybė prastėja bendraujant su klientu. Tačiau mūsų komanda teikia nuoseklias, kokybiškas valymo paslaugas viso bendravimo su klientu metu. Mes griežtai žiūrime į smulkmenas, tikriname ir prižiūrime visą paslaugų teikimo procesą, siekdami užtikrinti, kad kokybė išliktų nepakitusi. Dabartiniai ir potencialūs klientai gali pasikliauti mūsų paslaugomis, nes paslaugos bus nuosekliai suteiktos taip, kaip klientas tikisi.

Komanda

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai. Mes didžiuojamės tuo, kad prisidedame prie mūsų klientų sėkmės, pastoviai palaikydami švarią, reprezentacinę, higienišką darbo aplinką. Valoresta turi didelę patirtį pramonės srityje, leidžiančią suteikti kokybišką valymą įvairiose erdvėse ir pramonės šakose - nuo namų, standartinio biuro iki kilimų valymo.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2024 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361