Vienkartinis valymas – Valortesta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Kiek kainuoja?

Vienkartinis valymas – Valortesta

Jeigu ieškote, kas galėtų atnaujinti ir išdezinfekuoti namus vieną kartą, kreipėtės ten, kur reikia. Londone mūsų vienkartinio giliojo valymo paslauga yra plačiai žinoma. Mūsų darbuotojai nuvalys visus paviršius Jūsų namuose, o Jums beliks tik mėgautis švariais namais. Skambinkite mums norėdami užsisakyti šią generalinio valymo paslaugą.

Kai renkatės vienkartinę namų valymo paslaugą, iš tikrųjų renkatės kruopščiausią paslaugą šiame sektoriuje. Visos paslaugos bus atliktos vieno apsilankymo metu, taigi nereikės jaudintis dėl planavimo. Išbandykite šią vienkartinę paslaugą Jūsų pageidaujamu laiku, jeigu jis labiau tinka nei reguliaraus valymo tvarkaraštis. Tai puiki sezoninė paslauga, kuri gali praversti ir organizuojant renginį arba po jo.

Gilaus valymo paslaugos dažniausiai reikalingos, kai:

  • Persikraustoma;
  • Atliekamas remontas;
  • Pasiruošimas renginiui arba tvarkymas po vakarėlio;
  • Generalinis namų atnaujinimo valymas.

Vienkartinio valymo detalės

Tai pats išsamiausias mūsų siūlomų paslaugų paketas. Kaip visada, dirbame lanksčiai, taigi galima jį keisti, kad atitiktų Jūsų asmeninius poreikius. Kur, kada, kaip ir netgi valymo būdą renkatės Jūs patys, o mes pasiruošę atlikti darbą.

Paslaugos paketą sudaro:

Pilnas vonios valymas – valymo profesionalai išdezinfekuos tualetus, sugrąžins spindesį vonios grindims, plytelėms, dušui, voniai ir kt. Kruopščiai nuvalomi durų rėmai ir kitos smulkios detalės.

Pilnas virtuvės valymas – išvalyti buitiniai prietaisai, stalčiai ir spintelės. Atnaujintą vaizdą papildys švarūs durų rėmai, palangės ir šviesos jungikliai.

Miegamasis, valgomasis, svetainė – išplautos grindys, išsiurbti kilimai, nuo visų paviršių, baldų, šviesos jungiklių ir durų rėmų nuvalytos dulkės

Laiptai, prieškambaris, bendrosios erdvės – pašalinti voratinkliai, nuvalytos dulkės, nušluostytos grindjuostės, išsiurbtos ir išplautos grindys.

Kas yra vienkartinė valymo paslauga?

Ši paslauga tinka visiems – namų savininkams, nuomotojams, nuomininkams, studentams – kam tik reikalingas toks valymas. Užsisakę šią paslaugą, galite įvertinti mūsų darbą ir tuomet užsisakyti pastovią namų valymo paslaugą už patrauklesnę kainą.

Koks skirtumas tarp vienkartinės ir pastovios paslaugos?

Vienkartinio generalinio valymo paslauga ypač tinka namams, kurių ilgai niekas nevalė. Tai pati atsakingiausia mūsų teikiama paslauga. Darbuotojai patrauks baldus, išvalys už šaldytuvo, po lova ir pan.

Ar valymą atlieka ta pati komanda?

Kadangi tai yra atsakingiausia paslauga, o darbų sąrašas ilgas, dirba labiau patyrę valymo specialistai, atkreipia didesnį dėmesį į apleistas vietas ir suteikia Jums pasitenkinimo garantiją.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2023 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361