Postatybinis valymas - Valortesta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Užsakyti

Postatybinis valymas - Valortesta

Kai namuose vyksta statybos darbai, patiriame stresą, nepatogumų, tai išvargina. Bet tai ir įdomus laikas. Kiekvieną dieną Jūs norite pamatyti progresą ir sužinoti, ar statybininkai jau baigia Jums įrengti sunkiai uždirbtą ir nusipelnytą papildomą erdvę ar naują patalpą.

Kai jau atsisveikinate su statybininkais, esate pasiruošę mėgautis nauja erdve, bet atsiranda dar viena problema: dulkės, netvarka ir paliktos nuolaužos. Nesijaudinkite, Jums tereikia truputį papildomos pagalbos, siekiant visiškai užbaigti statybininkų darbą. Valoresta gali atvykti ir „statybvietę" paversti namais.
Mes atliksime visus reikalingus darbus:
 • Pašalinsime visas statybines šiukšles ir pakuotes.
 • Nuvalysime visas medines arba plastikines bei dažytas grindis.
 • Išvalysime dažus, plastiką ir dulkes nuo visų viduje esančių langų, langų rėmų ir palangių.
 • Nuvalysime grindjuostes, duris ir durų rėmus.
 • Nuvalysime sieninius lizdus ir šviesos jungiklius.
 • Nuvalysime ir nuplausime sienas.
 • Išvalysime žaliuzes.
 • Iš vidaus ir išorės išvalysime spinteles (virtuvėje, prieškambaryje, miegamajame, svetainėje).
 • Išvalysime tualetus ir kriaukles vonios kambariuose.
 • Nuvalysime chromuotus rankšluosčių šildytuvus.
 • Išsiurbsime ir išplausime visus aukštus ir laiptus.

Garantuojame, kad namuose / statybvietėje neliks dulkių ir bus galima gyventi.

Mes suprantame, kad jūs galite turėti tam tikrų reikalavimų, todėl galite pateikti mums savo užduočių sąrašą. Kilimų, apmušalų valymas ir profesionalus langų valymas nėra įtrauktas į postatybinio valymo pasiūlymą, bet jį galima užsisakyti papildomai. Pašalinsime voratinklius

Statybos darbai, tokie kaip naujos statybos, renovacijos ir remonto darbai, gali palikti didelį dulkių ir šiukšlių kiekį, todėl naujos ar suremontuotos patalpos gali atrodyti netvarkingai. Įmonė siūlo kruopščią ir visapusišką postatybinę valymo paslaugą, kad pašalintų šias dulkes ir šiukšles iš vidaus ir iš išorės, užtikrindama, kad patalpos būtų nepriekaištingos ir paruoštos naudoti. Valoresta yra ekonomiškas sprendimas, atitinkantis jūsų poreikius. Nesvarbu, ar Jums reikia pilno postatybinio valymo butui, namui, viešbučiui, komerciniam ar biuro pastatui, ar mažmeninės prekybos parduotuvei, turime patirties ir įgūdžių, kad patalpos būtų išvalomos metodiškai ir profesionaliai , išlaikant aukščiausią standartą. Mūsų apmokyti ekspertai žino, kokie yra sveikatos ir saugaus darbo statybvietėse reikalavimai ir potencialiai pavojingų medžiagų keliamas pavojus. Įmonėje naudojamos pažangios valymo technologijos ir įranga, kruopščiai planuojamas kiekvienas postatybinis valymas, kad užtikrintume aukštus standartus ir sutartų terminų laikymąsi, kad patalpos būtų švarios ir tvarkingos laiku. Valoresta teikia kokybiškas postatybinio valymo paslaugos, siūlo suplanuotą ir greitą aptarnavimą jūsų valymo poreikiams patenkinti, užtikrina aukštus švaros ir higienos standartus.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2023 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361