Pastatų ūkio valdymas ir administravimas - Valortesta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Susisiekite

Pastatų ūkio valdymas ir administravimas - Valortesta

Valoresta taip pat teikia komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatų priežiūros paslaugas ir šioje srityje turi patikimo, efektyvaus ir ekonomiškai naudingo paslaugos teikėjo reputaciją. Į profesionalios priežiūros paslaugas įeina:

 • Planinė ir neplaninė patalpų priežiūra;
 • Nenaudojamų patalpų pertvarkymas, interjero atnaujinimo ir draudiminių įvykių darbai;
 • Drenažas;
 • Stogas;
 • Santechnika;
 • Sutartinės valymo paslaugos;
 • Aplinkos priežiūra;
 • Įrangos priežiūra.

Valoresta dirba specialistai, teikiantys turto ir įrangos priežiūros paslaugas, dirbantys su namų savininkais, turto valdymo agentūromis, žemės savininkais ir kitais klientais. Galime dirbti pagal sutartį, teikiant nuolatinę priežiūrą, arba iškilus poreikiui reaguojame į skubius atvejus ir teikiame priežiūros ir valymo paslaugas. Dėl patikimumo ir paslaugų kokybės turime gerą reputaciją, o mūsų rangovai yra aukštos kvalifikacijos ir turintys daug įgūdžių, todėl galite būti tikri, kad darbas bus atliktas laikantis aukščiausių standartų. Atlikto darbo ataskaitas atsiųsime Jums, taigi visada žinosite, kas vyksta. Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti ir patyrę santechnikai, stogdengiai, meistrai, dažytojai, dekoratoriai ir daug kitų specialistų. Mes atliekame pačių įvairiausių pastatų ir įrangos priežiūrą – privačių namų, nuomojamų namų ir butų, parduotuvių, biurų, laisvalaikio centrų, komercinių pastatų, socialinių būstų ir t.t.

Visoms paslaugoms siūlome konkurencingas kainas, priklausomai nuo darbo apimties, ir džiaugsimės galėdami Jums pateikti atsakymą į nemokamą užklausą.

Interjero atnaujinimas – ar tai būtų smulkus atnaujinimas, ar visiškas nuomojamos, darbo vietos ar namų pakeitimas, siūlome Jums platų atnaujinimo paslaugų pasirinkimą. Galime pertvarkyti patalpas naujiems nuomininkams, atlikti draudiminio įvykio darbus įvykus gaisrui, užliejimui ir pan. Drenažo, stogų dengimo ir santechnikos įrenginių montavimas ir remontas. Nesvarbu, ar tai yra avarinė situacija ir skubiai reikia techninės priežiūros, ar reikalinga reguliari priežiūra. Sutartinės valymo ir priežiūros paslaugos - nuo atliekų šalinimo iki valymo aukštu slėgiu, grafičių pašalinimo, kilimų ir langų valymo; siūlome vienkartinį ir reguliarų valymą. Aplinkos, teritorijos ir įrangos priežiūra. Greita ir efektyvi paslauga, skirta spręsti bet kokius klausimus, susijusius su darbo vieta, nuo atsitiktinio pažeidimo iki nusidėvėjimo.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Laiku atliekama pastato ir jo sistemų techninė priežiūra pastato savininkui leidžia objektyviai įvertinti esamą būklę ir suteikia galimybę racionaliai planuoti investicijas – eksploatacijai, renovacijai ar kitiems reikalingiems atnaujinimams.

Vėdinimo, šaldymo ir kondicionavimo sistemos Ilgalaikiam, stabiliam ir ekonomiškai naudingam sistemų darbui užtikrinti reguliariai atliekama sistemų profilaktinė patikra, derinimas, įrenginių valymas, parametrų analizė ir reguliavimas bei kiti darbai, numatyti gamintojo priežiūros instrukcijose. Tik atliekant reguliarią techninę priežiūrą, sistemoms teikiama gamintojo nurodyta garantija

Vandentiekio ir nuotekų sistemos

Siekiant sumažinti nuotekų ar vandentiekio sistemų avarijų riziką, nuolat stebimas šių sistemų funkcionavimas, atliekami profilaktiniai darbai. Rūpinantis aplinkosauga, ypatingas prevencinis dėmesys skiriamas riebalų ar naftos produktų gaudyklių veikimui

Elektros sistemos (iki 10 kV)

Siekiant užtikrinti saugų elektros energijos vartojimą, atliekama privaloma prevencinė elektros sistemų priežiūra pagal norminius teisės aktus: vidaus ir lauko tinklų, apšvietimo, instaliacijos sistemų, šviestuvų, elektros lizdų, jungiklių, paskirstymo dėžučių ir skydelių profilaktinė patikra ir priežiūra, kabelių ir laidų izoliacijos varžų matavimai, transformatorinių ir elektros įvadų, nenutrūkstamų elektros šaltinių, dyzelinių generatorių priežiūra ir kt.

Šildymo bei karšto vandens tiekimo sistemos

Siekiant palaikyti optimalią šildomų patalpų oro ir tiekiamo karšto vandens temperatūrą bei užtikrinti stabilų sistemų veikimą, reguliariai tikrinami ir reguliuojami šilumos punkto įrenginiai ir darbo parametrai. Ruošiant sistemą šildymo sezonui, vykdomi hidrauliniai bandymai, šildymo sistemos ir šilumokaičių plovimai, reguliariai atliekama legioneliozės prevencija, kiti profilaktinės, prevencinės ir korekcinės priežiūros darbai.

Pastato konstrukcijos Vadovaujantis statybos techniniu reglamentu, nustatytu periodiškumu vykdomas nuolatinis statinio būklės stebėjimas, periodinės ir specializuotos apžiūros statinio techninei būklei įvertinti. Laiku aptikti defektai padeda išvengti didesnės žalos pastato konstrukcijoms ar galimų nelaimių Taip pat pasirūpinsime priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų ir priemonių (inventoriaus), dujų ūkio, apsaugos, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemų, liftų ir kitos kėlimo įrangos, BMS (PVS) technine priežiūra.

AVARINĖS TARNYBOS PASLAUGOS

Avarinė tarnyba dirba visą parą – darbo, poilsio ir švenčių dienomis. Įvykus avarijai ar pastebėjus gedimus, prašome bet kuriuo metu kreiptis 8 699 99958

MONTAVIMO IR KITI RANGOS DARBAI

Atliekame šių sričių montavimo ir rangos darbus:

 • Oro kondicionavimo
 • Elektrotechnikos darbų (iki 1000 V įtampos)
 • Smulkių bendrųjų statybos darbų

DAUGIABUČIŲ NAMŲ PRIEŽIŪRA

Vykdome visapusę pastatų priežiūrą - nuo smulkiausių profilaktinės priežiūros darbų iki remonto ir renovacijos.

Teikiamos paslaugos:

 • Administravimas
 • Bendrojo naudojimo konstrukcijų, inžinerinės įrangos ir patalpų techninė priežiūra
 • Šildymo ir karšto vandens sistemų techninė priežiūra
 • Avarinės tarnybos paslaugos
 • Remonto darbai
 • Mokesčių administravimas, bendrijų buhalterinė apskaita
 • Laiptinių ir kitų bendrojo naudojimo patalpų valymas
 • Lauko teritorijos tvarkymas
 • Atliekų išvežimas

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2023 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361