Ligoninių valymas - Valortesta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Kiek kainuoja?

Ligoninių valymas - Valortesta

Farmacijos ir sveikatos priežiūros sektoriuje įmonė susikūrė savo reputaciją dėl didelės valymo paslaugų ir jos komandų patirties.

Įmonės mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas, nuolatos diegdamas naujoves, bendradarbiaudamas su daugeliu kompanijų, sukūrė novatoriškus biologinio valymo veiksmingumo įvertinimo metodus. Siekdami parengti technines darbo specifikacijas ir tinkamai organizuoti valymo paslaugas nuo viešųjų erdvių iki operacinių, mūsų mikrobiologai pasikonsultuos su vaistininkais ir kitais ekspertais. Valoresta idealiai tinka būti jūsų partneriu kovoje su infekcijomis.

Kaip bebūtų, techninis aspektas niekada negali pakeisti žmogiškojo faktoriaus. Mūsų paslaugos kokybė priklauso nuo darbuotojų patikimumo, kurie yra specialiai apmokyti klinikinės higienos procedūrų ir atidžiai stebi pacientų gerovę bei jūsų produktų klinikinį integralumą. Užtikrinti tinkamą švaros ir higienos lygį ligoninės aplinkoje yra sudėtinga užduotis. Būtina, kad viskas ne tik atrodytų švaru, bet būtų išvalyta kokybiškiau ir kruopščiau nei kitoje aplinkoje. Medicinos įstaigų valymo organizavimas yra sudėtingas, bet šie iššūkiai išsprendžiami, tik reikia kruopščiai viską suplanuoti. Laimei, yra daug efektyvių įrengimų atlikti šį darbą.

Grindų valymas

Iš savo patirties žinome, kad grindys – vieta, kur vyksta daugiausia veiklos. Siūlome didelį grindų valymo mašinų pasirinkimą. Kietoms grindims tinka įvairių dydžių kieti šepečiai ir džiovintuvai, skirti valyti didelius ir mažus plotus. Ši įranga tinka ligoninėms valyti, nes ji veiksmingai plauna ir valo grindis, naudojant sukamuosius šepečius, o po to džiovinama naudojant valytuvų sistemą arba vakuumą. Dulkių siurblys taip pat svarbi priemonė šioje srityje; jų yra įvairaus pajėgumo ir dydžio, priklausomai nuo valymo ploto ir pasiekiamumo. Ypač jautriose zonose gali būti naudojama tokia mašina kaip EDGE Lindhaus su daugiapakopiu filtravimu, kad būtų galima kontroliuoti kietųjų dalelių biologinį užterštumą. Papildoma šios mašinos savybė yra mažas triukšmo lygis, todėl jos veikimas mažiau trukdo aplinkiniams. Kilimu išklotose vietose gali būti naudojamas vakuumas kartu su kilimų siurbliais, kai reikia giluminio valymo.

Ligoninės įrangos valymas

Ligoninėse naudojama įranga reikalauja specialaus valymo. Vienas įrankis, kuris puikiai tinka paviršių ir įrangos valymui, yra sausas garų valiklis. Veikiant paviršių įkaitintais garais, nešvarumai ir riebalai suskystėja, tuomet pašalinami. Garų valiklis gali turėti papildomą vakuumo galią, norint pašalinti likučius. Šio tipo įranga ypač tinkama ligoninėse, nes valo ne tik paviršius, bet ir kampus, ir plyšius. Gariniai valymo įrenginiai gali būti nešiojami arba pritvirtinami kur reikia, yra įvairių dydžių ir formų, kad atliktų reikalingus valymo darbus.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2024 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361