Latakų valymas – Valoresta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Susisekite

Latakų valymas – Valoresta

Lapai ir samanos užkimšo latakus? Mes teikiame specializuotą latakų valymo paslaugą

Viskas, ką Jums reikia žinoti.

Drėgmės prasiskverbimą lemia nuolatinis vandens bėgimas per pastatą, kol galiausiai permirksta pats pastatas; tai viena labiausiai paplitusių drėgmės priežasčių ir paprastai yra netinkamos priežiūros ar netinkamo drenažo, pavyzdžiui, užblokuotų latakų, rezultatas. Kai priežastis bus nustatyta ir pašalinta, drėgmė nesikaups. Nors drėgmės kaupimasis gali sukelti didelę žalą, jo galima lengvai išvengti atliekant reguliarią ir išsamią techninę priežiūrą ir latakų valymą. Jei šalia Jūsų gyvenamosios vietos auga medžiai, rekomenduojame latakus valyti kas šešis mėnesius.

Faktas tas, kad net jeigu norėtumėte lipti ant kopėčių ir pažiūrėti, nebūtų lengva nustatyti, ar:

A. Latakus tikrai jau reikia išvalyti. B. Kad pinigai, kuriuos anksčiau mokėjote už latakų valymą, tikrai to verti. Latakų siurblys yra puikus sprendimas saugumo atžvilgiu, nes nereikia lipti ant pastolių ar kopėčių. Naudojant vaizdo kamerą, pasiekiamas maksimalus valymo efektas, o klientų pasitenkinimas garantuotas. Latakų valymas nuo žemės yra įmanomas, sujungiant ypač lengvus anglies pluošto vamzdelius ir pramoninį dulkių siurblį. Tokia valymo sistema gali pasiekti iki 3 aukštų aukščio ir leidžia išvalyti netgi sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, oranžerijose, žiemos soduose.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2024 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361