Grindų vaškavimas – Valortesta

Mūsų komanda yra patikimas Jūsų partneris, kurio veiksmai daro tiesioginę įtaką Jūsų veiklai.

Gaukite pasiūlymą

Grindų vaškavimas – Valortesta

Įmonės ir mažmeninės prekybos parduotuvės negali sau leisti sugadinti teigiamo pirmojo įspūdžio su būsimais klientais. Pirmasis kliento žvilgsnis dažnai nulemia tolimesnius santykius. Gali kilti pagunda sutelkti dėmesį į kitus prioritetus, bet švarios ir blizgančios grindys yra esminis verslo sėkmės veiksnys. Šis dėmesys detalėms parodo įmonės siekį suteikti paslaugas, kurios yra gerokai aukščiau minimalių reikalavimų.

Potencialūs klientai ir vartotojai supras, kad atrado profesionalią kompaniją, kurioje taikomi aukščiausi kokybės ir kompetencijos standartai nuo lubų iki pat grindų. Dauguma įmonių neturi laiko ir darbo jėgos grindų valymui. Darbuotojai paprastai turi daug kitų pareigų ir negali teikti profesionalių grindų valymo paslaugų. Mes suprantame, kad verslo plėtra ir stiprinimas yra neatskiriama darbuotojų darbo dalis, todėl sunku rasti laiko profesionaliam grindų valymui. Valoresta teikia grindų valymo paslaugas komercinėms patalpoms, kad grindys visada būtų nepriekaištingai švarios. Mūsų profesionalų komanda turi žinių ir įgūdžių valant Niujorko pastatus, kad spindinčios grindys pasitiktų naujus klientus. Tokiu būdu įmonėms darbuotojai turi daugiau laiko aptarnauti savo klientus.

Kas yra grindų poliravimas?

Kai kurie įmonių savininkai svarsto, kokia nauda verslui iš profesionalaus grindų valymo ir poliravimo. Grindų poliravimui naudojama besisukanti šveitimo mašina, primenanti tradicinį dulkių siurblį. Tačiau šveitimo mašina iš tikrųjų veikia kaip šlifuoklis, skirtas grindų paviršiui. Mūsų profesionalios komandos nariai yra apmokyti naudoti šią įrangą.

Kaip atliekamas grindų poliravimas?

Grindų poliravimas atliekamas šiais etapais:

 • Grindys šluojamos, valomos, pašalinamos dulkės, šiukšlės, nešvarumai. Tuomet išplaunamos ir leidžiama visiškai išdžiūti.
 • Profesionalai parenka geriausią valymo šluostę ir priemonę, atitinkančią grindų medžiagą. Linoleumo, plytelių ir kietmedžio grindys turi unikalias tinkamiausių valymo priemonių ir šluosčių tipų specifikacijas.
 • Grindys suvilgomos valymo priemone, tada mašina vežiojama grindimis pirmyn ir atgal. Įrenginys sukasi dideliu greičiu. Apdorojus visą paviršių, kartojame tą patį procesą tose vietose, kurias vis dar reikia valyti. Kai reikia, keičiame valymo šluostes, niekada nenaudojame nešvarios ar nusidėvėjusios šluostės.
 • Valymą ir plovimą pakartojame, kad galutinai pašalintume bet kokį valymo priemonės likutį nuo grindų paviršiaus. Kartais naudojame drėgną vakuumą, kai reikia pašalinti valymo priemonių pėdsakus.
 • Teikiame ir poliravimo paslaugą naudojant poliravimo šluostę, kad grindys spindėtų.
 • Grindų poliravimo paslaugų pakete yra ir paruošimas bei papildomas vaškavimas. Vaškas patvarus, todėl kiekvieną kartą poliruojant grindis jo pakartotinai dėti nereikia. Vaško laikymasis priklauso nuo vaikščiojimo grindimis intensyvumo. Vidutiniškas vaško nusitrynimo laikas – nuo šešių mėnesių iki metų. Susisiekite su mumis dėl grindų priežiūros paslaugų.
 • Natūrali išvaizda ypač tinkama grindims šeimos būstuose, kur nėra labai daug vaikščiojama, todėl medžio grindų vaškavimas yra puikus pasirinkimas ekologiškai apdailai, kuri saugi visai šeimai. Dėl lengvos, neapsunkinančios apdailos – ne taip kaip lakas ar blizgiklis - vaškas yra puikus pasirinkimas daugeliui medinių grindų.

Mūsų ekspertai ir įranga užtikrina, kad jūsų medinių grindų vaškavimo darbai vyktų sklandžiai, o mes parenkame patį geriausią vašką iš „Junkers" ir „BONA" asortimento. Tai reiškia, kad gausite aukščiausios kokybės paslaugą. Mums medines grindis vaškuoti paprasta ir lengva.

Grindų vaškavimą paverčiame paprastu procesu, kurio metu nuo pradžios iki pabaigos turėsite visą informaciją. Kiekviena mūsų paslauga prasideda nemokama konsultacija, kad galėtume pateikti nemokamą, be įsipareigojimų, specialiai jums parengtą pasiūlymą. Į mūsų paslaugas įeina:

 • Didelė aukščiausios kokybės vaško įvairovė;
 • Klientų aptarnavimas teikiamas 24 valandas per parą;
 • Užsakymo galimybės netgi esant dideliam užimtumui;
 • Apsimoka finansiškai;
 • Specialūs pasiūlymai, kai kartu užsakote vaškavimą su grindų šlifavimu arba komercinių patalpų grindų šlifavimo variantus;
 • Visišką draudimo apsaugą ir kvalifikuotų specialistų komandos darbą.

Medienos grindų poliravimas ir vaškavimas - kaip veikia procesas?

Prieš pradedant šį darbą, grindys turi likti be hermetiko ir visiškai lygios. Kad to pasiektume, rekomenduojame vieną iš aukščiau išvardintų profesionalių šlifavimo paslaugų - mes naudojame tris skirtingus šlifavimo popieriaus tipus ir aukštos kokybės šlifavimo įrangą, kurią teikia BONA ir kuri nepalieka pjuvenų. Kai grindys jau lygios, galima dirbti su nauju hermetiku. Medinių grindų poliravimo ir vaškavimo darbams naudojame specialiai atrinktą natūralų vašką, todėl jūs gaunate puikų rezultatą. Norint užtikrinti visišką padengimą, paprastai naudojame du sluoksnius vaško. Grindų vaškavimas atnaujins blizgesį ir pailgins grindų ilgaamžiškumą. Atnaujinimas ir apsauga yra du svarbiausi grindų vaškavimo aspektai. Ilgametė patirtis leidžia lengvai parinkti tinkamą grindų vašką. Ar norite veidrodinio blizgesio, ar matinio paviršiaus, galime padėti atnaujinti ir prižiūrėti grindis labai ekonomiškai.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Valoresta ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Motorclean" © 2024 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361